Wpływ pory roku i pogody na naszą skórę obserwujemy cały czas. Ciągle także słyszymy, że nasza pielęgnacja powinna być nie tylko dopasowana do naszej skóry i jej problemów, ale także naszego stylu życia, klimatu w jakim żyjemy i aktualnej pory roku. Niedawno rozpoczęła się dla nas astronomiczna jesień, możemy już z pewnością powiedzieć, że temperatury powyżej 20 stopni i ostre palące słońce nie pojawią się przez następne miesiące. Co się stanie teraz z naszą skórą?

Wpływ słońca na skórę jest powszechnie znany. Z jednej strony pobudzą produkcję witaminy D, gdzie według badań starczy nam 15 minut na zewnątrz, aby wysentyzować jej odpowiednią ilość (w słoneczny dzień), a z drugiej strony zdajemy sobie sprawę z jego niszczącego wpływu na tkanki.

Słońce uszkadza kolagen i elastynę, występujące naturalnie w naszej skórze, przez co nasz owal twarzy opada i szybciej pojawiają się zmarszczki. Promieniowanie emitowane przez słońce przyspiesza także powstawanie przebarwień i powoduje odwodnienie skóry, dlatego należy się przed nim chronić.

Jednak w pełni rozumiemy, że przez ostatnie miesiące nie każda z nas miała czas, aby co 2 godziny reaplikować krem z filtrem czy nawadniać skórę skomplikowanym procesem pielęgnacyjnym

W jakie kosmetyki więc zainwestować, aby przywrócić skórze jej kondycję? I zrobić to za pomocą ⅔ produktów, a nie 10 etapów?

Poznaj ucztę dla skóry – AMBASZ: ESCAPE REVERSE TIME.

Ten ujędrniająco-rewitalizujący krem to innowacja na rynku kosmetyków.

Opiera się na bardzo wysokim (aż 2% w stosunku do 0,02% w tradycyjnych kosmetykach) stężeniu olejków eterycznych, będących niezwykle silnymi substancjami aktywnymi. Znamy je głównie z nadawania pięknego zapachu, a zapominamy, że są one nośnikami najlepszych składników aktywnych – tych rozpuszczalnych w olejkach.
Krem podnosi owal twarzy, oczyszcza skórę, zmniejsza widoczność zmarszczek i naczynek już po kilku pierwszych użyciach.


Drugim kosmetykiem jaki proponujemy są ampułki z KLAPP z retinolem. Przeprowadź nimi 7 dniową kurację i ciesz się nową, piękniejszą skórą!

Retinol to forma witaminy A która przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny, a więc Twoja skóra szybko uzupełni to co straciła podczas okresu wakacyjnego.

Pamiętaj, że pierwsze efekty po kuracji zobaczysz dopiero po około miesiącu. Tyle czasu potrzebują Twoje komórki skóry, aby przejść pełen cykl – a więc zostać zastąpione nowymi.

Nie możemy się doczekać, aż prześlesz nam efekty po zastosowaniu naszych produktów! Czekamy na Twoje zdjęcia na naszym instagramie.