Paczkomat GRATIS dla zamówień powyżej 200 zł

Jojoba – naturalny olej do ciała i włosów

Czy jesteś osobą, która ceni sobie naturalną pielęgnację swojej skóry i włosów, a przy tym skuteczną? A może szukasz sposobu na natłuszczenie suchej i zniszczonej skóry? Bez względu na twoje potrzeby, olej jojoba może okazać się rozwiązaniem problemów. Ten niesamowity składnik produktów kosmetycznych zyskuje coraz więcej zwolenników wśród osób poszukujących wysokiej jakości kosmetyków do codziennej pielęgnacji – sprawdza się w pielęgnacji skóry i włosów, jak mało która substancja naturalna. Czytaj dalej

TOP 5 olejów kosmetycznych

Naturalne oleje kosmetyczne to prawdziwe skarby natury, które zyskują coraz większą popularność w świecie pielęgnacji m.in. twarzy i włosów. Ich dobroczynne właściwości sprawiają, że stają się niezastąpionymi pomocnikami w dbaniu o skórę twarzy, ciała oraz włosy. Czytaj dalej

Wieczorna pielęgnacja twarzy

Wieczorna pielęgnacja twarzy to element dobowego cyklu dbania o cerę. Dziś przedstawimy Ci nasze propozycje pielęgnacji przed snem czy polecane przez nas kosmetyki na noc – słowem: jak ma wyglądać wieczorna pielęgnacja twarzy krok po kroku.

Czytaj dalej

TOP 10 KOSMETYKÓW – pielęgnacja włosów 2023

Bestsellery to produkty, które cieszą się ogromną popularnością i są szeroko pożądane w świecie pielęgnacji i urody. Są to produkty, które zdobywają uznanie zarówno wśród ekspertów branży kosmetycznej, jak i wśród konsumentów. Te innowacyjne produkty podbijają serca klientów, oferując wyjątkowe rozwiązania dla różnych potrzeb pielęgnacyjnych.

Czytaj dalej

TOP 10 KOSMETYKÓW – pielęgnacja twarzy 2023

Jeśli szukasz kosmetyków do pielęgnacji twarzy i poprawę kondycji skóry, to trafiłeś we właściwe miejsce! Oto nasze top 10 bestsellerów, które zdobyły uznanie i zaufanie klientek i klientów. Niezależnie od rodzaju Twojej cery, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Zobacz nasze top 10 produktów z kategorii skincare.

Czytaj dalej

PIELĘGNACJA BANKIETOWA — jak przygotować się na ważny dzień

Pielęgnacja bankietowa jest to coś całkowicie nowego na polskim rynku, to taki hit branży beauty. Dlatego specjalnie dla Was, w Focus On Beauty, stworzyliśmy wyjątkową serię pielęgnacji z naszych kosmetycznych bestsellerów, która w tydzień przygotuje skórę do ważnego wydarzenia. Mogą być to urodziny, karnawałowa impreza, różnego rodzaju święta czy jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu — ślub. Pielęgnacja została zaprojektowana tak, abyście mogli korzystać z niej bezpiecznie przez cały rok. 

Czytaj dalej

KOSMETYKI WEGAŃSKIE – NATURALNA PIELĘGNACJA

Kosmetyki wegańskie zdobywają coraz większą popularność zarówno na świecie jak i w Polsce. Najczęściej można znaleźć je przy pomocy oznaczeń na opakowaniu „Vegan friendly”, „Vegan”, „wegańskie”. A co z nazwą „naturalny”? Czy „wegański” i „naturalny” to zastępcze określenia?

Czytaj dalej

Cookies
X