Paczkomat GRATIS dla zamówień powyżej 200 zł

SALES

DR. CRAFT: Bio-Bakuchiol & Rosehip Facial Oil

DR. CRAFT Bio-Bakuchiol & Rosehip Facial Oil | Rewitalizujący olejek do twarzy z bakuchiolem i dziką różą

30 ml

Naturalna alternatywa dla retinolu, Dr.Craft Bio-Bakuchiol & Rosehip Facial Oil to pierwszy na świecie organiczny olejek do twarzy z bakuchiolem. Silnie nawilżający i nie zatyka porów, szybko się wchłania bez tłustych pozostałości, aktywne składniki szybko dostarczają skórze aktywny składnik Bio-Bakuchiol.


157,50

DR. CRAFT: Bio-Bakuchiol Eye Cream

DR. CRAFT Bio-Bakuchiol Eye Cream | Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z bakuchiolem ›

15 ml

Naturalna alternatywa dla retinolu, Dr.Craft Bio-Bakuchiol Eye Cream to pierwszy na świecie organiczny produkt z bio-bakuchiolem pod oczy. Odżywcza formuła o silnie nawilżających właściwościach.

 

142,50

DR. CRAFT: Bio-Bakuchiol Face Cream

DR. CRAFT Bio-Bakuchiol Face Cream | Przeciwzmarszczkowy krem nawilżający dla cery odwodnionej

50 g

Naturalna alternatywa dla retinolu, Dr.Craft Organic Bio-Bakuchiol Face Cream to pierwszy na świecie organiczny produkt do pielęgnacji skóry z bio-bakuchiolem. Krem ma właściwości przeciwstarzeniowe, a także poprawia wygląd skóry po uszkodzeniach związanych z promieniowaniem UV.

 

123,75

DR. CRAFT: Bio-Bakuchiol Purifying Masque

DR. CRAFT Bio-Bakuchiol Purifying Masque | Nawilżająca i antyoksydacyjna maska do twarzy

50 g

Naturalna alternatywa dla retinolu, Dr.Craft Bio-Bakuchiol Face Masque to pierwsza na świecie organiczna maska ​​do twarzy z bio-bakuchiolem. Stworzona dla naturalnie promiennej cery o działaniu ujędrniającym, przeciwstarzeniowym. 

 

108,75
X