Paczkomat GRATIS dla zamówień powyżej 200 zł

O nas

O nas

„Pewnego dnia, ja – Doris, zdecydowałam się przeanalizować zapas kosmetyków w łazience i podsumować koszt napoczętych i lekko już zużytych produktów, na które zmarnowałam często ciężko zarobione pieniądze (oj tak, zawsze było: muszę tego spróbować!). Nie chcę wspominać kwoty, ale dostarczyła mi „poparcia”, aby rozpocząć swoje dążenie do stworzenia Focus on Beauty: mojego autorytatywnego skarbca produktów, którym każdy może zaufać”.

O firmie

Focus on Beauty narodziło się, gdy pasja do pielęgnacji skóry była wypełniona po brzegi frustracją rozczarowującymi ofertami, z którymi spotykamy się w branży kosmetycznej. Zainwestowawszy w niezliczone nieskuteczne kremy i rozczarowujące serum, zebrałam kobiety, które tak jak i ja postanowiły bojkotować produkty pełne pustych obietnic i zmarnowanych złociszy.

Jesteśmy oddanym zespołem wielbicielek piękna, które poszukują najfajniejszych – nie tylko kultowych produktów, jakie ma do zaoferowania świat – od najnowszych odkryć naukowych po stare i sprawdzone środki pielęgnacyjne. Focus on Beauty to miejsce dla tych, którzy szukają i tu mogą odkryć coś wspaniałego dla siebie. Jesteśmy dumne z naszej przejrzystości: wymieniamy pełne składy, dzielimy się wiedzą i dobrą radą, a sprzedajemy tylko te produkty, które nas zaskakują.

Chcesz więc wiedzieć, co sprawia, że produkt jest dla nas „zaskakująco najlepszy”?

Oprócz wywoływania okrzyków zachwytu, gdy produkt dociera do naszego HQ (niezawodny znak, że jesteśmy na dobrym tropie:)), musi również przekraczać wszystkie nasze oczekiwania i często całkowicie przesuwać skalę pozytywnych wrażeń. To jeden z produktów, które będziesz nie tylko podziwiać za opakowanie, ale otwierać nożyczkami tubki, stawiać je do góry nogami tak, aby nie zmarnować ani jednej kropli i zużyć do samego, samego KOŃCA!

We wszystko, co robimy, wkładamy serce i zaangażowanie. Chcemy, byś uwierzyła w siebie, dbała o swoje pasje, o to co siedzi w Tobie, a dbanie o swój wygląd zewnętrzny powierzyła nam. Dobre samopoczucie i pozytywne spojrzenie na świat udzielają się i rozprzestrzeniają – tym również chcemy się z Tobą dzielić!

Dzięki nam nigdy, przenigdy nie będziesz zbyt zajęta, żeby czuć się pięknie!

X