Paczkomat GRATIS dla zamówień powyżej 200 zł

MONAT

to amerykańska firma, która przyciąga ludzi z wielu powodów, wyróżniając się przede wszystkim nieprzeciętną jakością. Mają kompleksowo opracowane produkty, dzięki połączeniu aktywnych składników pochodzenia roślinnego, które skutecznie przeciwdziałają efektom starzenia, nadając włosom i skórze lepszą kondycję. Składniki bezpiecznych I nietoksycznych produktów MONAT są precyzyjnie dobierane, testowane laboratoryjnie oraz zatwierdzone dermatologicznie. Wszystkie produkty posiadają certyfikat Leaping Bunny („skaczącego króliczka”), są wegańskie i nie były testowane na zwierzętach. Marka stosuje:

 1. bezpieczne barwniki zatwierdzone przez FDA, Health Canada oraz Komisję Europejską w krajach Unii Europejskiej
 2. aromaty, które zawierają tylko składniki zatwierdzone jako bezpieczne przez organizację RIFM (Research Institute for Fragrance Material) oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Związków Zapachowych

(IFRA, International Fragrance Association). RIFM oraz IFRA są organami naukowymi ustalającymi światowe standardy bezpieczeństwa w zakresie stosowania substancji i materiałów zapachowych w produktach do pielęgnacji osobistej.

MONAT mówi nie SLS/ SLES, parabenom, silikonom cyklicznym, BHT, DEA/MEA, ftalanom, olejom mineralnym i parafinowym, triklosanowi, substancjom uwalniającym formaldehyd, glutenowi.

JEŚLI CHCESZ ZAMÓWIĆ PRODUKTY MONAT – WYŚLIJ WIADOMOŚĆ NA ADRES E-MAIL: sklep@focusonbeauty.pl

Jorgobé jest nagradzaną, duńską marką kosmetyków do pielęgnacji skóry dla kobiet i mężczyzn. To produkty idealne dla osób pragnących zdrowej i naturalnie pięknej skóry. Jorgobé w swoich produktach dąży do wysokiej jakości, prostoty i zrównoważonego rozwoju. Starannie dobrane składniki o wysokiej skuteczności, z potwierdzonym naukowo działaniem zapewniają kompleksową regenerację i odżywienie skóry. Wszystkie kosmetyki są wytwarzane w Danii, w 100% wegańskie, nietestowane na zwierzętach i wytwarzane bez parabenów, olejów mineralnych, silikonów czy parafin.

SUKI SkinCare to amerykańska marka, która oferuje kosmetyki organiczne.

Jej produkty są odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry oraz bezpieczne dla kobiet w ciąży, karmiących matek i niemowląt. Produkty są przebadane klinicznie, dają widoczne rezultaty.

SUKI SkinCare specjalizuje się w tworzeniu kosmetyków, dbając o uczciwe i przejrzyste praktyki produkcyjne – w trosce o środowisko naturalne.

Składniki kosmetyków pozyskiwane są ze źródeł Fair Trade, organicznych lokalnych producentów, nie są testowane na zwierzętach. Większość produktów marki jest dostępna dla wegan. Jedyny składnik pochodzenia zwierzęcego użyty w kosmetykach Suki to 100% organiczny wosk pszczeli pochodzący z gospodarstw bezpiecznych dla pszczół. Opakowania kosmetyków produkowane są m.in. z mąki kukurydzianej, niebielonego papieru i nadrukowywane tuszami opartymi o roślinne składniki. Kosmetyki te uwielbiają Jessica Alba, Jennifer Lawrence, Eva Longoria, Amber Heard.

Sekret urody gwiazd nie zawsze jest wspierany medycyną estetyczną. Za ich zjawiskową urodą stoją wspaniałe kosmetyki, które przywrócą blask Twojej skórze, a co najważniejsze – będą całkowicie bezpieczne.

Marka Yellow Rose została stworzona w latach 60. przez grecką rodzinę Pachopos. Do dziś jej siedzibą są Ateny. Producent oferuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, zarówno do użytku specjalistycznego, jak i domowego. Formuły kosmetyków marki Yellow Rose opracowywane są w połączeniu wyselekcjonowanych naturalnych surowców z najnowszą technologią. Zawarte w nich składniki dobrane są na odpowiednim poziomie, działają synergicznie i zapewniają długoterminowe efekty. Marka dostarcza swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie.

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. „Made in Germany“ oznacza dla nas gwarancję jakości.

Firma została założona przez Gerharda Klapp, specjalistę w zakresie kosmetyki anti-aging, praktyka w dziedzinie medycyny naturalnej, który jak sam mówi, zbudował markę z respektu wobec kobiecej urody.
Charakteryzuje się niemiecką solidnością, ma silne podstawy i jednocześnie jest nowatorska, niebojąca się zmian zachodzących na rynku. Została założona by produkować i dystrybuować wysokiej jakości produkty upiększające w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, wellness, ale również o charakterze leczniczym. Profesjonalne podejście, dbałość o detale i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, pozwoliło marce Klapp z sukcesem umocnić swoją pozycję na rynku beauty na całym świecie i być dzisiaj jedną z czołowych firm niemieckich w tej branży

Lydia Sarfati – założycielka i dyrektor generalny firmy Repechage. Stworzyła swój własny sposób głębokiego zamrażania wodorostów, by zapobiec utracie ważnych minerałów i witamin w procesie produkcyjnym.

Repechage jest obecnie wiodącą marką profesjonalnej pielęgnacji skóry opartej na wodorostach morskich, łączącą naturalne składniki z zaawansowanymi badaniami.

Gigi Cosmetic Laboratories stawia na nowoczesny rozwój swoich produktów i opiera się na zaawansowanej aktywnej kosmetologii „High-Tech”, bazującej na naturalnych składnikach i specjalnej technice, która oferuje skuteczne i widoczne rezultaty. Doskonałe warunki produkcji, skrupulatna kontrola jakości i testy skuteczności zapewniają produkty najwyższej jakości.

HISTORIA

Od samego początku misją GIGI jest wspieranie innowacji w światowej kosmetyce. Ta wizja jest częścią DNA GIGI Laboratories i powodem, dla którego GIGI jest znana na całym świecie przez klientów i liderów branży, jako jedna z najbardziej zaawansowanych i profesjonalnych firm w swojej dziedzinie.

innowacyjność znajduje odzwierciedlenie we wszystkich obszarach naszej pracy:

Zastosowanie innowacyjnych składników, takich jak kwas fitowy, kompleks alg z Morza Północnego oraz odporne na warunki atmosferyczne rośliny z Tybetu, Chin i Skandynawii, dają jedyne w swoim rodzaju efekty, które  po zastosowaniu kremów czy zabiegu widać gołym okiem.

CHANTARELLE – kosmetologia estetyczna high-tech to marka dermokosmetyków i kosmeceutyków oraz nieinwazyjnych urządzeń laserowych dla specjalistycznej kompleksowej pielęgnacji urody.

CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka polskiej firmy Prof.Cosmetica, która istnieje od listopada 2004 r. Nazwa marki CHANTARELLE pochodząca z języka francuskiego, oznacza „śpiewać jej” (chanter – śpiewać, elle – ona). Filozofia marki od początku zorientowana jest na melodyjnie skomponowaną pielęgnację kobiecej skóry (z czasem rozszerzoną o potrzeby przy pielęgnacji skóry mężczyzn). Francuskie związki firmy sięgają okresu przedwojennego, kiedy to przodkowie założycieli marki, przebywając w czasie emigracji we Francji i Belgii, zaszczepili sympatię do kultury i języka francuskiego. Te powiązania emocjonalne przetrwały do dziś i są źródłem inspiracji dla ekspertów marki.

Medik8 – Według brytyjskiej marki Medik8 każdy powinien czuć się pewnie i pięknie we własnej skórze. Marka staranie opracowała rozwiązania skoncentrowane na typowych problemach skórnych: niedoskonałości, przebarwienia, zaczerwienienia przedwczesne starzenie.
Wszystkie użyte przez Medik8 składniki aktywne muszą zostać przebadane klinicznie i być poparte badaniami. Do tego możesz mieć pewność, że produkty Medik8 nigdy nie były testowane na zwierzętach. Kosmetyki Medik8 zostały stworzone w oparciu o filozofię CSA: witamina C plus ochrona przeciwsłoneczna w dzień i witamina A w nocy. Ten kompleksowy plan działania zapewni Ci rezultaty, o jakich zawsze marzyłaś.

Obagi Medical to kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry bazujące na solidnych zasadach naukowych. Podczas gdy tradycyjne metody pielęgnacji skóry działają tylko na jej powierzchni, produkty Obagi wnikają do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka, jak mówi marka.

Efekt stosowania kosmetyków i preparatów Obagi to piękna, zdrowa skóra, o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości, nawilżona oraz prawidłowo funkcjonująca, dzięki czemu może skutecznie zwalczać oznaki starzenia.

Marka Obagi jest jedyna w swoim rodzaju, ponieważ zapewnia zindywidualizowaną pielęgnację, poprzez wykorzystanie dogłębnej wiedzy medycznej, ponadprzeciętnych umiejętności oraz innowacji. Każdy może wybrać właściwy program LECZENIA dla siebie.

Kompleksowe działanie produktów Obagi ma na celu:

 1. Przywrócenie skórze normalnego poziomu tolerancji, poprzez wyeliminowanie wrażliwości.
 2. Utrzymanie miękkiej, gładkiej skóry o zdrowym blasku i kolorze.
 3. Uzyskanie równomiernego kolorytu skóry.
 4. Zatrzymanie i cofnięcie oznak starzenia skóry.
 5. Zwiększenie grubości i wytrzymałości skóry.
 6. Leczenie szeregu problemów skórnych, takich jak: trądzik, uszkodzenia słoneczne, rozszerzone pory, blizny lub powracające problemy z pigmentacją skóry.
 7. Przygotowanie skóry do szeregu zabiegów odmładzających (m.in. z zakresu medycyny estetycznej), co daje ich lepsze rezultaty.
 8. Szybszą regenerację skóry, w przypadku stosowania produktów Obagi po zabiegach kosmetycznych. Skóra szybko odzyskuje normalny koloryt i gładkość.

Marka ORIGINS tworzy kosmetyki pielęgnacyjne oparte na składnikach pochodzenia naturalnego, które uzupełniają naturalne mechanizmy działania skóry i wyraźnie poprawiają jej wygląd oraz uczucie.

Naukowcy z laboratorium biotechnologicznego Origins wykorzystują ponad 30-letnie doświadczenie Origins w dziedzinie nauki o roślinach i fizjologii skóry, skrupulatnie określając skuteczne bioaktywne elementy składników pochodzenia roślinnego i ziemnego. Następnie wykorzystują innowacyjne technologie, aby uwolnić i wzmocnić ich działanie.

Czyste* produkty Origins powstały bez użycia: parabenów, ftalanów, glikolu propylenowego, formaldehydu, laurylosiarczanu sodu (SLS), oleju mineralnego, wazeliny, parafiny, dietanoloaminy (DEA), cząsteczek polietylenu i składników pochodzenia zwierzęcego (z wyjątkiem miodu i wosku pszczelego pozyskiwanych w sposób przyjazny dla zwierząt). Ponadto wszystkie formuły są wegetariańskie.

* W Origins pojęcie „czysty” oznacza, że marka przeprowadza kompleksowe badania i analizuje składniki pod kątem ich czystości, skuteczności i bezpieczeństwa. Nie ustaje też w wysiłkach na rzecz lepszego dbania o Ziemię – począwszy od procesów produkcyjnych, które pomagają zmniejszyć wywierany przez nas negatywny wpływ na środowisko naturalne, po akcję Green The Planet prowadzoną na całym świecie.

Firma NOAH by Pure Brands została założona w 2006 roku niedaleko Wenecji we Włoszech w konkretnym celu, aby zaspokoić szybko rosnące zapotrzebowanie na skuteczne i wyjątkowe produkty naturalne do pielęgnacji, urody i ochrony włosów i ciała.

Używając wyłącznie ekstraktów z najwyższej jakości naturalnie uprawianych
roślin ekologicznych i łącząc sekrety przeszłości z wiedzą świadomych ekologicznie naukowców, marka NOAH stworzyła szeroką gamę przystępnych cenowo naturalnych produktów do pielęgnacji włosów.

Każdy produkt z gamy NOAH zawiera koncentraty czystych olejków eterycznych pozyskiwanych z roślin i kwiatów zgodnie z najbardziej tradycyjnymi i starożytnymi technikami. Charakteryzujące każdą esencję cenne moce terapeutyczne, aromaty i kolory są zachowane całkowicie naturalnie, bez żadnych szkodliwych dodatków chemicznych.

Każdy produkt NOAH zawiera ekstrakty roślinne i czyste olejki eteryczne – jest bez parabenów, parafiny, olejów mineralnych, DEA i SLS. pH między 2,8 a 5,5.

Marka SunewMed+ to starannie wyselekcjonowane formuły produktów oraz design. To także jakość, ale przede wszystkim skuteczność. Efekt działania kosmetyków jest natychmiastowy. Marka jest przekonana, że każda z nas jest piękna, a dzięki kosmetykom skóra może być idealna. Dedykowana osobom zapracowanym (które cenią każdą godzinę dnia), rodzicom (którzy mimo zmęczenia chcieliby wyglądać pięknie), ale nie mogą pozwolić sobie na serię zabiegów, jednak marzą o promiennych cerach – wygładzonych i ujędrnionych.

SunewMed+ dąży do stworzenia marki i kosmetyków, które wykorzystywać będą najcenniejsze, najskuteczniej składniki oraz będą ulubionymi pozycjami kosmetycznymi, które każda kobieta zabierze ze sobą na koniec świata!

EVOLVE ORGANIC BEAUTY to świetna propozycja dla miłośników naturalnych kosmetyków, której surowce zostały przebadane pod kątem pochodzenia i są w ponad 98% naturalne. Produkty wykorzystują piękno natury, aby wnieść odrobinę szczęścia do codziennej rutyny. Od pysznych konsystencji po relaksujące aromaty naturalnych zapachów, produkty Evolve Organic Beauty pozwalają odzyskać kontrolę nad czasem i oddać się chwili troski o siebie każdego dnia.

„Założyłam Evolve Organic Beauty w 2009 roku z myślą o stworzeniu naturalnej i organicznej gamy kosmetyków, która pomogłaby ludziom żyć trochę bardziej ekologicznie każdego dnia. Moją misją było stworzenie niedrogich, wysoce zmysłowych produktów, które zapewniają skuteczne rezultaty, a jednocześnie są zdrowsze i bardziej przyjazne dla Ciebie i naszej planety”.

– Laura Rudoe, założycielka Evolve Organic Beauty

RAZZO Haircare – marka luksusowych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Zaczynasz z pielęgnacją włosów, a może już zaczynasz się gubić jakich kosmetyków używać? Chcesz wrócić do „korzeni” – podstaw pielęgnacji lub właśnie od nich zacząć? Idealnym rozwiązaniem będzie nasza marka RAZZO.
Przez wszystkie produkty przeprowadzimy cię krok po kroku – nic prostszego!
Nie musisz zadawać sobie pytań: jakiego typu są Twoje włosy – kręcone, proste, średnio-, wysoko-, niskoporowate, suche, zniszczone, szybko przetłuszczające się czy łamliwe.

Co gwarantuje RAZZO?

 • miękkość
 • łatwość w rozczesywaniu
 • brak puszących się czy elektryzujących włosów
 • blask
 • wygładzenie
 • odżywienie
 • nawilżenie
 • ochronę przed UV i innymi czynnikami zewnętrznymi
 • ułatwienie modelowania

Musthave TR jest synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy.

To polski lider na rynku kosmetyki z pogranicza profesjonalnej i codziennej pielęgnacji, działający od ponad ośmiu lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. Dzięki niesłychanej skuteczności, popartej zaawansowanymi merytorycznie założeniami i badaniami, kosmetyki gwarantują spektakularne efekty.

Luksusowe kosmetyki Musthave TR zostały stworzone z pasji do pielęgnacji i dbania o piękno. Przełomowe receptury tworzone są w oparciu o własne zgłoszenia patentowe i nowatorskie technologie.

Musthave TR to marka stworzona dla kobiet świadomych swego piękna, które ponad wszystko cenią najwyższą jakość i holistycznie dbają o swoje zdrowie i urodę.

Dla NUME-Lab Switzerland minimalistyczna pielęgnacja skóry oznacza mniejszą gamę produktów. Muszą jednak posiadać wiele skutecznych funkcji. Marka upraszcza rutynową pielęgnację skóry i sprawia, że jest bardziej efektywna. NUME-Lab w gamie produktów do pielęgnacji skóry kładzie nacisk na naturalność i czystość składników, które zapewniają długotrwałe rezultaty – nigdy nie używa ostrych składników, takich jak ftalany, parabeny, oleje mineralne i alkohole.

Skinimalizm leży u podstaw marki NUME-Lab Switzerland – to część DNA marki. „Zamiast marnować cenne zasoby na fantazyjne opakowania lub perfumy, postanowiliśmy stworzyć czyste, bezpłciowe i wysoce wydajne rozwiązania do skóry wyprodukowane w Szwajcarii, które będą zwalczać wiele problemów skórnych jednocześnie i będą pasować do każdego rodzaju skóry

Cookies
X