Paczkomat GRATIS dla zamówień powyżej 200 zł

Toniki do twarzy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Filter by price

Medik8: PRESS & GLOW tonik z kwasami PHA

Medik8 PRESS & GLOW | Tonik z kwasami PHA

200 ml

Złuszczający tonik „Press & Glow” przeznaczony jest do codziennego użytku, zawiera delikatne polikwasy hydroksylowe, które pomagają stworzyć naturalny blask i widocznie nawilżyć i wygładzić skórę. Ekstrakty z opuncji figowej, aloesu i acai poprawiawygląd przebarwień i tworzą równą bazę pod lepszą aplikację makijażu.

135,00

Medik8: PRESS & GLOW tonik z kwasami PHA (REFILL)

Medik8 PRESS & GLOW | Tonik z kwasami PHA

200 ml

Złuszczający tonik „Press & Glow” przeznaczony jest do codziennego użytku, zawiera delikatne polikwasy hydroksylowe, które pomagają stworzyć naturalny blask i widocznie nawilżyć i wygładzić skórę. Ekstrakty z opuncji figowej, aloesu i acai poprawiają wygląd przebarwień i tworzą równą bazę pod lepszą aplikację makijażu.

165,00

MONAT: Skin Revitalizing Essence™

Monat Skin Revitalizing Essence™/ Tonik Odżywiająco-kojący

120 ml

Niezwykle dobroczynny i lekki płyn oferuje odpowiednią mieszankę nawilżających, odżywiających i zapobiegających starzeniu składników, które wygładzają i zmiękczają skórę, czyniąc ją bardziej rozjaśnioną i promienną. Ujędrnia, odżywia i wygładza skórę, przygotowując ją do kolejnych etapów pielęgnacji skóry MONAT.

200,00

Suki Skincare: Daily Toner

Suki Skincare Daily Toner | Skoncentrowany tonik wzmacniający

100 ml

Suki Skincare Daily Toner to skuteczny, silnie skoncentrowany tonik wzmacniający skórę – przygotowuje skórę do aplikacji serum lub kremów nawilżających, wzmacniając i wspomagając ich działanie. W tym preparacie woda została zastąpiona hydrolatami roślinnymi, które są źródłem witamin i antyoksydantów, które wydobywają jej blask i utrzymują skórę w doskonałej kondycji. Zawarty w toniku ekstrakt z grzybów shiitake zmniejsza stany zapalne i zwiększa produkcję kolagenu, aby zapobiec oznakom przedwczesnego starzenia się skóry.

195,00

Suki Skincare: Purifying Concentrated Toner

Suki Skincare Purifying Concentrated Toner |Skoncentrowany tonik oczyszczający

100 ml

Suki Skincare Purifying Concentrated Toner przygotowuje skórę do następnych kroków pielęgnacyjnych i poprawia ich efektywność. Zawiera promotory przenikania i przywraca naturalne pH. Woda, będąca zazwyczaj głównym składnikiem toników, została zastąpiona wodami kwiatowymi, które zawierają naturalne witaminy i flawonoidy. Zawarte ekstrakty i antyoksydanty wnikają głęboko w skórę, wydobywają jej blask i utrzymują ją w doskonałej kondycji.

205,00

YELLOW ROSE: Lotion Azulene

Yellow Rose Lotion Azulene | Lotion do Skóry Suchej i Wrażliwej

200ml

Lekki lotion do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Uzupełnia działanie mleczek oczyszczających. Przywraca odpowiednie pH skórze. Nie zawiera alkoholu.

60,00
X